Idy blogowe siedem lat później: luty

Bardzo bogate godzinki księcia de Berry (luty)

Pora na ósmą podróż siedem lat wstecz, do tej przeszłości, w której aktywnie prowadziłem własnego bloga i śledziłem blogi cudze.

BIG HOLE– serwis poświęcony szeroko rozumianym ciekawostkom. Najwięcej dotyczy osiągnięć technologii i fizyki, choć trafiają się także humorystyczne i paranormalne. O wielu niezwykłościach przeczytałem po raz pierwszy właśnie tam. Wiedzieliście na przykład, że luty 1865 roku to jedyny odnotowany w historii miesiąc bez pełni księżyca?

Strona internetowa jest niedostępna

Blog Nie-Sys-Tematyczny– autorstwa Magdaleny Wysockiej.

Notatki na temat moich zainteresowań – grafika komputerowa, film, teatr, książki, sztuka, internet, podróże, zwierzęta, webmastering, webdesign … tudzież inne mniej lub bardziej nieistotne tematy wystukane na klawiaturze od czasu do czasu.

Ostatnio sporo pisze o blogowaniu i WordPressie.

Ostatni wpis pochodzi z 17 maja 2008 r. i poświęcony był serwisowi Iminta.

http://www.uslyszane.net/– blog annelise, prezentujący rozmaite, zasłyszane tu i ówdzie, monologi, dialogi i rozmówki. Autorka, jak sama podaje, wzoruje się na stronie Overhead in New York. Każdy może, korzystając z podawanego regularnie maila, napisać o tym, co sam usłyszał. Blog jest więc dalekim krewnym basha. Gdzie są lepsze teksty- oceńcie sami.

Strona internetowa jest niedostępna

vBeta.pl– blog o internecie i Web 2.0 oraz baza wiedzy o nowych programach. Sporo aktualności, artykułów o serwisach społecznościowych, narzędziach internetowych i tym podobnych. Znakomite źródło informacji o nowościach w Sieci.

W lipcu 2012 r. vBeta połączyła się z Gadżetomanią.

Wieści z mojego Ciemnogrodu!– jeden z blogów Eliasza, znanego Polakom z MBL jako 200 członek wspólnoty. Tak pisze o swoim pisaniu:

(…) moje wymądrzanie się nie jest czymś niezwykłym i, w gruncie rzeczy, nie powinno stanowić celu jakiegoś szaleńczego ataku. Wiem, że każdy człowiek, choćby wiedzę pochłaniał kilogramami, prędzej czy później spotka na swojej drodze kogoś mądrzejszego od siebie. A że teraz mam ochotę przelać swoje myśli i spostrzeżenia na blog – należy się tylko cieszyć.

Warto zapoznać się z tematami, na które pisze- choćby z wpisem o wydawaniu przez państwo powierzonych mu pieniędzy.

Ostatni wpis pochodzi z lutego 2014 r. i poświęcony jest koronce anielskiej.