Wpis charytatywny: Kacper Medyński

Kacper ma 5 lat, gdy miał 2,5 roku wykryto u niego guz mózgu i praktycznie natychmiast miał operację. Guz został usunięty prawie w całości, prawie będzie miało znaczenie dla całości, a sama operacja trwała prawie 9 godzin (…) Po wybudzeniu jakiś czas przebywał na oddziale neurochirurgii poznańskiego szpitala, jego stan z dnia na dzień się polepszał, mając na myśli „polepszał” mam na myśli to że zaczął odzyskiwać wzrok, słuch, stopniowo powracało mu czucie, te wszystkie podstawowe funkcje były, nazwijmy to wyłączone.

(…) Do 25 sierpnia tego roku wszystko było w porządku, jednak to sierpniowe badanie wykazało wznowę 🙁 (…) Po 3 tygodniach jeżdżenia, latania po różnych klinikach na całym świecie, wiemy że mamy do wyboru 2 metody albo we Francji w Paryżu albo w Stanach Zjednoczonych w Chicago.

(…) Koszty operacji, pobytu i wstępnej rehabilitacji to pomiędzy 100 a 150 tysięcy dolarów. Mamy część pieniędzy, pewnie nawet nie połowę, ale w każdym razie coś około tego. Reszty nie mamy i tu jest prośba do wszystkich którzy mogą pomóc.

Więcej informacji na blogu Kacper – Pomagamy!, założonym przez ojca Kacpra.