Idy blogowe siedem lat później: maj

Bardzo bogate godzinki księcia de Berry (maj)

Pora na jedenastą podróż siedem lat wstecz, do tej przeszłości, w której aktywnie prowadziłem własnego bloga i śledziłem blogi cudze.

Bronikowski.com– blog Emila Oppeln-Bronikowskiego „μGeeka”, niekoncentrujący się jedynie na kwestiach okołokomputerowych. Sporo ciekawych wpisów z życia codziennego i na tematy ogólne, zgrupowanych w kategorii Pisanina. Poruszył mnie post Idąc nocą (lubię dysonans, bardzo, zwłaszcza).

Choć częstotliwość publikacji wpisów spadła (ostatni pochodzi z lutego tego roku), wciąż mam ten blog w czytniku RSS. Może znowu będę mógł przeczytać rzecz równie pomysłową jak obrazek ze świata, w którym zombie grają w piłkę nożną?

Grzglo Tech Blog

Przyjazny techblog o oprogramowaniu Mozilli oraz użytkowaniu i dostosowywaniu Windows XP i Ubuntu

Dowiedziałem się o nim dzięki komentarzowi Dooma, który zwrócił moją uwagę na Polskie lokalizacje dla PortableApps.com– jedną z podstron tego joggera. Jak na razie jest tam tylko 5 aplikacji, ale moim zdaniem warto śledzić tą stronę.

Strona internetowa jest niedostępna

Komiksowy blog

Znajdziesz tutaj skany rzadkich polskich komiksów, oraz warte uwagi translacje, a wszystko to w dobrej jakości!

Nie mam nic do dodania. Strona warta zapamiętania.

Adres prowadzi obecnie na E-komiksy, mieniące się najlepszym polskim portalem komiksowym.

Oszczędzanie pieniędzy i nie tylko…– blog opisujący sposoby na zaoszczędzenie nie tylko pieniędzy, ale także znacznie cenniejszego od nich czasu. Polecam 4-częściowy cykl praktycznych porad.

Strona internetowa jest niedostępna

Radość odkrywania świata- edukacja domowa– blog Marzeny i Rafała Reszke, którzy postanowili skorzystać z możliwości, jakie daje edukacja domowa. Na stronie relacje z sukcesów i porażek synów państwa Reszke, opis przydatnych książek, pomocy naukowych i zajęć wartych przeprowadzenia.

Z notek wynika, że synowie państwa Reszke wrócili do edukacji szkolnej, a ich rodzice zaangażowali się w tworzenie szkoły przyjaznej wszystkim dzieciom i rodzicom spełniającym obowiązek szkolny poza szkołą. Powodzenia!

2 komentarze do “Idy blogowe siedem lat później: maj