Idy blogowe siedem lat później: kwiecień

'Kwiecień' Simona Beninga

Pora na dziesiątą podróż siedem lat wstecz, do tej przeszłości, w której aktywnie prowadziłem własnego bloga i śledziłem blogi cudze.

FreeTibet.pl– oficjalna strona protestu blogerów przeciwko łamaniu praw człowieka w Tybecie. Kiedyś już o niej pisałem, ale warto przypomnieć jej adres raz jeszcze.

Ostatnia notatka pochodzi z sierpnia 2008 r. Zatrzymałem się na dłużej na liście blogów popierających akcję – znajome adresy, znajome nicki… Ech, wspomnienia.

Mikroplotek– cała nieprawda o mikrocelebrytach, czyli popularnych użytkownikach blipa. Serwis służący rozrywce, a nie, jak chcą czytelnicy Plotka, obaleniu i/lub skorzystaniu na popularności tego ostatniego. Nie czytam tego kretynizmu!

Strona internetowa jest niedostępna.

NiezleKino.pl– blog o filmie i kinie.

(…) filmujemy życie kina, codziennie. Zobacz najnowsze trailery, plakaty, nasze filmowe recenzje. Sprawdź, co warto zobaczyć, a na co szkoda oczu. Przypomnij sobie i poznaj klasykę, od braci Lumiere po Quentina Tarantino.

Polecam kategorię Kino z gazety, wskazującą warte uwagi pozycje, dostępne w czasopismach.

Blog został na przełomie 2008 i 2009 r. wchłonięty przez Gadżetomanię.

piksele– blox Agaty Dębickiej, krakowskiej artystyki, której hobby jest Nowa Huta. Na blogu prezentuje swoje prace- niektóre powiązane z internetem i blogowaniem. Wszystkie warte obejrzenia.

Pani Dębicka swoją twórczość uprawia obecnie na nowym blogu.

Ravsite– autor przedstawia się następująco:

Mam na imię Rafał, już prawie 15 lat tkwię na tym świecie. Interesuję się grafiką komputerową, głównie rastrową i wektorową oraz branżą GSM i IT. Ciekawi mnie jeszcze wiele innych zagadnień związanych z komputerami i internetem.

Blog odzwierciedla jego zainteresowania. Polecam wpis z analizą pisma tzw. pokemonów.

Strona internetowa jest niedostępna.