Idy blogowe siedem lat później: czerwiec

Anders Zorn, 'Midsommardans'

To już przedostatnia podróż siedem lat wstecz, do tej przeszłości, w której aktywnie prowadziłem własnego bloga i śledziłem blogi cudze.

Kot-dziewczynka – blog o kotce Dusławie i jej ludziach. Sporo zdjęć i ciekawych opowieści z życia mruczącego aniołka, beżowej bandytki.

20 grudnia 2009 r. kot-dziewczynka pożegnała przyjaciół.

Kupiliśmy.plprzygody konsumenta, czyli kupuję, testuję, sprawdzam i reklamuję:)

Strona powstała z inicjatywy dwóch osób – Pawła Lipca i Przemka Żyły. Po co? Po to by wykorzystać siłę bloga do opisywania swoich przygód ze sprzedawcami, usługodawcami etc. (…) Chcemy w tym miejscu zbierać podobne historie. Nie tylko nasze i nie tylko negatywne. Jeśli kupiłeś coś co okazało się świetnym towarem lub skorzystałeś z usługi i zostałeś oszukany chętnie opublikujemy Twoją historię.

Strona internetowa jest niedostępna

kyciol and kyciol– kolejny koci blog, tym razem poświęcony dwóm samcom- Pumkowi i Leonkowi.

Koci blog ostatnią notkę opublikował w kwietniu 2010 r.

Lapsus Lazuli– blog, na którym publikowanego są różnego rodzaju lapsusy, błędy w druku i pomyłki, pojawiające się w mediach oraz na plakatach i ogłoszeniach. Mój ulubiony lapsus to Mecz z Czachami.

Ostatnim nadesłanym lapsusem był ten z kwietnia 2013 r. Autorzy przenieśli swoją działalność na Facebooka.

Moje pisanki– blog Jana Turnaua, publicysty Gazety Wyborczej i członka kolegium redakcyjnego Więzi.

Czemu pisanki ? Bo to pisanie, mój zawód. I Pismo Święte. I coś trochę podobnego do pisanek wielkanocnych, choć nie całkiem…

Krótkie wpisy, na które składają się fragmenty Biblii i rozważania na ich temat, są dość krótkie, by każdy je przeczytał, i dość mądre, by każdemu przyniosły pożytek. Polecam np. Boskiego cielca.

Autor swój zawód wykonuje wytrwale po dziś dzień.