Idy blogowe – luty 2014

Frost | http://www.sxc.hu/photo/1147248

Gotowe na Piwo

Blog Gotowenapiwo.pl został stworzony by wypełnić lukę w blogosferze piwnej. Nie wierzę w parytety i nigdy nie zaakceptuję pomysłu, aby kobiety miały ułatwianą drogę do stanowisk i zawodów zdominowanych przez mężczyzn, dlatego też na tej stronie prezentuję damski punkt widzenia na piwo i tematy związane z branżą piwowarską.


Jedzonelka

Na imię mi Maja i lubię tak dużo rzeczy, że nie wiem od czego zacząć. Przede wszystkim lubię Internety. W sumie to pracuję w Internetach, i to one są moim codziennym źródłem radości i inspiracji. Internety podarowały mi również tę niesamowitą przestrzeń, którą dziś nazywam swoim blogiem. (…) Jedzonelka to moje miejsce w sieci. I chętnie się nim podzielę.

Klocek i Kredka

Będzie o moim synku – Bolu, będzie o tym, czym lubi a czym nie lubi się bawić. Jakie zabawki, książki, akcesoria i inne dobra dziecięce i mamowe są hitem a jakie kitem. Oczywiście według nas. Opinie są mega subiektywne. Uwielbiamy zabawki, klocki, puzzle, piłki, bardzo bardzo książki i wszelkie inne cudowności rynku dziecięcego. Nie zawsze się z synem zgadzamy.

Palestra Polska

Jesteśmy adwokatami, dotychczas zabierającymi jedynie głos w dwóch grupach dyskusyjnych, o profilu zawodowym na Facebooku – Palestrze Polskiej i Adwokaturze Polskiej. Wzięliśmy udział w licznych dyskusjach prowadzonych w tych grupach, a na tym blogu pragniemy Państwu przybliżyć ich treść, bowiem dotykają one najistotniejszych problemów porządku prawnego w Polsce i świecie, naruszania praw i wolności obywatelskich.

Paweł Orzech

Bardzo chciałem zacząć prowadzić dziennik. Albo dziennikobloga. Nawet nie tyle, żeby ktoś mnie czytał, ale żebym miał swoje miejsce w sieci. Nie będę regularny. Ale będę sie starać odzywać. Często z telefonu (…) i często na chwile, ale mam nadzieje, ze będę więcej niz raz.