Idy blogowe – luty 2013

Idy blogowe - luty 2013 | http://www.sxc.hu/photo/560114

Bel Piemonte

Obecnie przez większość czasu mieszkam w Piemoncie, który kusi nie tylko wspaniałą kuchnią, chyba najlepszymi winami świata, ale również urokliwymi miasteczkami, ciekawą historią i krajobrazami, które wcale nie odstają od rozsławionej na świecie i niewątpliwie pięknej Toskanii! Okolice Turyny większości kojarzą się z przemysłem i mało osób wybiera je jako cel wakacji. A szkoda, bo atrakcji i miejsc wartych zobaczenia jest tu naprawdę wiele. Sama przekonuję się o tym, zaglądając do okolicznych miast i miasteczek, odwiedzając winnice, uczestnicząc w unikalnych wydarzeniach typu bitwa na pomarańcze w Iveri. Mam nadzieję, że uda mi się nieco zmienić negatywny stereotyp Piemontu i choć w części czytelników wzbudzę ciekawość odkrywania tej części Włoch.

eKundelek.pl

O elektronicznych czytnikach słyszałem już wcześniej. Obawiałem się jednak, że chcę go kupić tylko dlatego, że wydaje mi się fajnym gadżetem. (…) w listopadzie 2011r kupiłem (…) używany czytnik firmy Amazon w wersji Kindle Keyboard Wi-Fi (tzw. Kindle 3) za 450zł. Tak zaczęła się moja przygoda z czytnikami. Po tym czasie stwierdzam, że było to najlepiej wydane 450zł w ciągu ostatnich kilku lat.

Czytnik mam ja, od miesiąca drugi ma także moja żona. Doradziłem zakup „Kundelka” kilku osobom z mojej pracy.. Wszyscy zawsze mieli masę pytań… jednakże obecnie wszyscy są już zadowoleni. Blog ten powstał po to, by na pewne pytania dać wam odpowiedź…

Japonia na bakier

(…) jestem Japonką mieszkającą w Tokio. Jakoś mam kontakt z językiem polskim i mimo trudności bardzo lubię ten język, więc ten blog chciałabym pisać po polsku. Przepraszam za błędy.

O czym bym chciała pisać? – chciałabym pisać o moim kraju czyli Japonii, o różnicach kulturowych między nami, o języku japońskim itp., w ogóle sama nie wiem konkretnie o czym będę pisała. No cóż, czyli… o tym, co przychodzi mi do głowy.

Łódź od Kuchni

Serwis, który z jednej strony pomoże osobom niezdecydowanym dokonać wyboru właściwego miejsca na poranne/popołudniowe/wieczorne spotkanie, a z drugiej, zmotywuje ich samych do bywania tu i tam i „badania Łodzi od Kuchni”.

ZuchPisze.pl

Na blogu (…) pojawiać się będą testy, felietony, przemyślenia, wywiady, muzyka i literatura, ale także wpisy komercyjne i konkursy.

Nie chcę się stawiać w roli eksperta. Jestem normalnym konsumentem rzeczywistości.

Jeden komentarz do “Idy blogowe – luty 2013

  1. Krzysztof Szumny

    Dopiero teraz zauważyłem, że napisałeś o moim blogu 🙂 Co prawda ostatnio znowu nam tempo spadło, ale dzięki takim wpisom jak ten, dajemy z siebie 110% 🙂