Idy blogowe – lipiec 2013

Idy blogowe (lipiec 2013) | http://www.sxc.hu/photo/1396283

Jak oszczędzać pieniądze?

Cześć! Jestem Michał. Nie zarabiam milionów, ale dzięki rozsądnemu oszczędzaniu stać mnie na wiele. Chcę Ci pokazać jak zadbać o domowy budżet, wychodzić z długów, pomnażać oszczędności i samemu zadbać o godziwą emeryturę.

Myśli i słowa wiatrem niesione…

W blogosferze jestem obecna od wielu lat. Najwyraźniej jednak, potrzebowałam sporo czasu, żeby założyć własny kącik, w którym będę dzielić się swoimi przemyśleniami dotyczącymi literatury, filmu i tego, co w danej chwili mnie zainteresuje.

Nie śpimy

Potomek uczy się świata, panowania nad własnymi trzewiami, trzymania główki prosto i skupiania wzroku na karuzelce. Ja uczę się życia chwilą, doceniania każdej minuty dla siebie, odnajdywania sensu w nużących i powtarzalnych czynnościach, nawet w żmudnym usypianiu dziecka o trzeciej nad ranem.

Ruda to nie kolor

Na blogu opisuję podróże, przygody, obserwacje dotyczące społeczeństwa, kobiet i mężczyzn, przywar i słabości ludzkich, a także podsuwam pomysły jak spędzić czas wolny, gdzie pojechać na weekend w okolicy Wrocławia. Używam lekkiego sarkazmu i dużej dawki humoru do przedstawienia rzeczywistości, a niektórzy twierdzą, że inspiruję :). Moje artykuły są dziennikarskie, publicystyczne. Krytykanctwa nie słucham, z konstruktywnych uwag chętnie skorzystam.

Sporothrix

Piękne obrazki plus trochę informacji o bakteriach, wirusach i tym podobnej biologii.