Idy blogowe – kwiecień 2014

Spring Sunset on lake (sxc.hu)

Dystopijna przyszłość, w której miasta zostały zniszczone przez potwory

Jedyny blog w polskim internecie. A z pewnością jedyny o tak niezwykłym tytule i adresie. Autor od lutego 2014 r. zdążył już opublikować 155 notek, podzielonych na cztery kategorie. W dziale Bardziej do się dowiedzenia polecam na przykład wpis o żyrandolu, w którym światło dają podpięte do prądu korniszony.

Klosinski.net

To jest blog dla nacji kreacji, czyli społeczności ludzi twórczych i otwartych. Miejsce dla estetów ceniących dobry design. Odnajdzie się tu nie tylko szeroko rozumiana branża kreatywna, ale też każdy, kto na co dzień kreuje, wymyśla i lubi to, co inne, dobrze zaprojektowane i pomysłowe.

Lubię Gibraltar

Blog o Gibraltarze i mojej miłości do tego miejsca. Trochę o pieczeniu i gotowaniu. Czasem o odnawianiu mebli. Często o zwiedzaniu okolicy – czyli Andaluzji. I o różnych innych sprawach, które akurat przyjdą mi do głowy.

Prawnik na macierzyńskim

Jestem prawnikiem i matką w jednym. Zajmuję się przekładem prawniczego bełkotu na język polski. Podobno czasem mi się udaje.

Troyann

Pierwsze blogi stawiałem dawno, ale na poważnie wziąłem się za to pod koniec 2012 roku, kiedy to raczkować zaczął blog, na którym właśnie jesteś. Piszę o tym co kocham, czyli internetach, mediach (zwłaszcza społecznościowych), technologiach, ale i nie tylko. Dzięki blogowi zdobyłem nową pracę. W Warszawie, w której mieszkam od 2012 roku, choć z krwi i kości jestem Wrzeszczaninem.

Moim przekleństwem jest ilość pasji, które zajmują mi większość czasu. Uwielbiam swoją pracę, czyli internety i marketing. Zajmują mi one (praca, działalność jak i poznawanie nowości) wiele godzin każdego dnia. Ale nie tylko o tym chcę pisać. Bo czasem od pracy trzeba odpocząć, a mam dużo do powiedzenia na wiele tematów.