Idy blogowe – kwiecień 2013

Idy blogowe - kwiecień 2013 [http://www.sxc.hu/photo/1013709]

Kulinarny (anty)talent…

Cóż… może i wstyd się przyznać, ale całe życie gotowała u Nas mama, więc za bardzo nie martwiłam się „co dziś zjem na obiad” – po prostu ten obiad na mnie zawsze czekał. (…) Czas to zmienić z prostego powodu – mieszkania na swoim. 🙂 Na szczęście nie boję się eksperymentów i chce się tego gotowania wreszcie nauczyć, a że różnie wychodzi, dlatego blog nosi nazwę Kulinarny antytalent… 🙂

PAULINATULIA

Paulina i Mateusz podróżują po świecie. Zdjęcia i wspomnienia (tymczasem jedynie z Kambodży i Tanzanii) lądują na tym blogu.

Słowo dnia

Mam nadzieję, że wyrazy jakie znajdziecie na stronie, będą dla Was zarówno przydatne, jak i ciekawe, a czasem nawet zabawne. Wysyłając codziennie „Słowo dnia” wierzę, że nie tylko pomogę Wam w unikaniu gaf, ale też, jeśli nie przede wszystkim, sprawię satysfakcję – że właśnie powiększacie swój zasób słów, albo wręcz przeciwnie – że objaśniany wyraz już znacie.

Trip&Race

Nie byłoby T&R, gdyby nie „Lista 100…”. Czym ona jest? Hmmm… najprościej mówiąc, to lista rzeczy, które chciałbym zrobić przed śmiercią! 😉 Moja prywatna lista marzeń i celów do realizacji na najbliższe lata. Cały projekt T&R jest natomiast konsekwencją dążenia do realizacji tych marzeń. To początek wielkiej przygody, której nie ograniczam żadnymi ramami czasowymi (…)

zwierz popkulturalny

W założeniu na blogu są wyłącznie wpisy poświęcone filmom, serialom, komiksom itp. Ale czasem zwierzowi zdarza się wrzucić wpis o tematyce zupełnie odmiennej – zaskakująco często pojawia się na blogu opera lub filharmonia do których to przybytków chętnie zaglądam. Z rzadka recenzuję książkę. Nie dlatego, że nie czytam, ale dlatego, że blogów o książkach jest w sieci całe mnóstwo.