Idy blogowe – kwiecień 2011

Idy blogowe - kwiecień

Comfoline Blog – o projektowaniu i urządzaniu kuchni

Na tym blogu będziemy umieszczać informacje, inspiracje i porady związane z meblami kuchennymi, projektowaniem i aranżacją kuchni, sprzętem AGD. Jednym słowem wszystko, co ma związek z nową kuchnią.

FOREMKI

To właśnie tu każdy z Was może zamieścić stworzoną przez siebie formę artystyczną. Stworzyliśmy tego bloga z myślą o tych, którzy mają coś do powiedzenia, lubią prowokować i zachęcać ludzi do twórczego myślenia oraz chcą zwrócić uwagę na na pozór odległe i jasne, lecz wciąż ważne kwestie.

Hot-elle czyli hotelarskie rozważania

Pomyślałam dlaczego nie? W głowie kłębi się mnóstwo przemyśleń dotyczących mojej pracy, może przelać to na „papier”. Więc próbuję.

placówka postępu

Placówka postępu to blog misyjny. Jego zadaniem jest popularyzowanie dobrej muzyki. Szczególnie takiej, która została już zapomniana, czy też z jakiegoś powodu nie jest szerzej znana. Targetem blogu są przede wszystkim wielbiciele muzyki rockowej, którzy mają ochotę posłuchać czegoś innego.

Sub iudice

Decyzja o założeniu tego bloga dojrzewała długo. Zbyt wiele było wątpliwości jak, kiedy i po co go pisać. Ostateczną decyzję podjąłem, gdy okazało się, że nie ma już praktycznie w Internecie miejsc, gdzie można by spokojnie prezentować swe poglądy na temat prawa, funkcjonowania sądów i pomysłów na jego poprawę.