Idy blogowe – kwiecień 2010

Simon Bening, 'April'

ahojpracy

Od dawna nosiliśmy się z zamiarem tworzenia publikacji w zakresie zarządzania. Od pomysłu natychmiast przeszliśmy do działań. Ale już podczas pisania pierwszego artykułu polegliśmy:) Stwierdziliśmy, że będzie to dla nas zbyt nudne. A jeśli dla nas to jest nudne, dla czytelników z pewnością będzie niestrawne 🙂 Dlatego zamiast pisać kolejne artykuły postanowiliśmy stworzyć coś, co pokaże życie firmowe od środka. Coś co skłoni do reflekcji i do śmiechu. Zapraszamy do lektury Dzienników Okrętowych. Będziemy wdzięczni za wszelkie posty. Dobrze byłoby wiedzieć, że ktoś to czyta. Miłego dnia!

Archiwum Zet
Blog grupy studentów UMK, tropiących lżejsze i cięższe absurdy w życiu studenta.

Bibliotekarski dramat w aktach niezliczonych

Bibliotekarskie rzucanie mięchem, przypadki dla psychiatrów, dziwni bibliotekarze i dziwni czytelnicy. Prawdziwe historie z bibliotek. To co widziałem i to o czym tylko słyszałem. Zamierzam tu udowodnić, że kart czytelnika nie powinno się dawać byle komu, a bibliotekarze powinni mieć służbową broń.

Czytanki-przytulanki
Blog o literaturze dziecięcej i młodzieżowej autorstwa polonistki i mamy. W tym momencie przeważają notki o książkach dla dzieci w wieku szkolnym.

wjemy

Zaczynamy skromnie, bo najlepsze są proste dania. Jeśli Wam się spodoba, to wJemy.pl będzie rosło, nabierało kształtów i kolorów. Na razie mamy dla Was to co najważniejsze, czyli autorskie (żadnych „kopiuj & wklej”), aktualne (przedpremierowe), wyczerpujące informacje kulinarne. Będziemy pisać o produktach spożywczych – tych z tradycjami i nowościach, książkach kucharskich, telewizyjnych programach kulinarnych, modnych daniach, trendach i wydarzeniach. Przepisy też będą: z ogromu fantastycznych zdjęć i przepisów zamieszczonych na blogach i serwisach kulinarnych będziemy wskazywać te, które nas urzekły. Bez obaw, będziemy polecać, nie kopiować.