Gdzie są wszystkie strony, które lubię na Facebooku?

Gdzie są wszystkie strony, które lubię na Facebooku?

Raz na jakiś czas nachodzi człowieka ochota, by zrobić porządek nie tylko w swoim bezpośrednim otoczeniu (studentów przeważnie w czasie sesji :D), ale i w internecie. Siada się wtedy do komputera, pracowicie układa reguły dodawania e-maili do etykiet, aktualizuje profil na LinkedIn czy robi porządki wśród facebookowych fanpage’y.

Z tym ostatnim jest największy problem. Wyświetlenie listy zawierającej wszystkie strony, jakie kiedykolwiek polubiliście, nigdy nie było opcją, do której łatwo dotrzeć. Ponadto Facebook zmienia ustawienia dotyczące polubień na tyle często, że poradniki na ten temat szybko się deaktualizują. Taki sam los czeka w przyszłości ten post 🙂

Wszystkie moje lajki

Muzyka i filmy na osi czasuPolubienia danej osoby są wyświetlane na jej osi czasu. Wyróżniają się te z następujących kategorii:

  • Muzyka,
  • Filmy,
  • Programy telewizyjne,
  • Książki.

Wszystkie inne lądują w kategorii Polubienia.

Edycję polubień najlepiej przeprowadzać z poziomu strony Polubienia (dostępnej pod adresem https://www.facebook.com/nazwa.użytkownika/likes). Lajki z czterech wskazanych wyżej kategorii są odpowiednio pogrupowane, więc porządki mogą tam zająć trochę czasu.

Do reszty polubionych stron dostać się trudno (jeśli nie wiecie, gdzie szukać): na stronie Polubienia, tuż pod nagłówkiem, jest link Więcej, po kliknięciu w który wyświetli się kilka opcji, a wśród nich Inne polubienia.

Albo po prostu klikacie https://www.facebook.com/nazwa.użytkownika/likes_other 🙂

Inne polubienia

Inne polubienia

Porządki przeprowadza się bardzo prosto: wystarczy najechać kursorem na przycisk ✓ Lubisz to i wybrać stosowną opcję. Czasem nie trzeba „zabierać lajka”: wystarczy wyłączyć powiadomienia i część aktualizacji.

✓ Lubisz to (ale nie wszystko tak samo)

✓ Lubisz to (ale nie wszystko tak samo)

Jeden komentarz do “Gdzie są wszystkie strony, które lubię na Facebooku?

  1. anonim

    Robię tak jak jest napisane, jednak, nie wyświetlają mi się żadne strony, mimo że jest napisane „123 inne polubienia”. I co teraz?