Dokument elektroniczny w postępowaniu administracyjnym – uregulowania prawne

"E-administracja. Szanse i zagrożenia"

Niemal rok temu brałem udział w konferencji naukowej E-administracja – szanse i zagrożenia, odbywającej się w Lublinie. Miałem okazję nie tylko posłuchać sporej liczby referatów (o zróżnicowanej jakości), ale i samemu wystąpić w roli prelegenta. Moje wystąpienie nosiło tytuł Dokument elektroniczny w postępowaniu administracyjnym – uregulowania prawne.

Po konferencji przyszedł czas na publikację pokonferencyjną. Podobnie jak inni prelegenci, ubierałem moje notatki w formę artykułu, zabiegałem o przychylną recenzję pracownika naukowego i czekałem z niecierpliwością na decyzję komitetu organizacyjnego, determinującą, które publikacje znajdą się w monografii.

Decyzja była pozytywna. Co za radość! Niestety, po tej nowinie zapadła długa, kilkumiesięczna cisza, przerwana jedynie prośbą o przesłanie notki o autorze i podanie adresu korespondencyjnego (celem wysłania gotowej publikacji pokonferencyjnej). Prawie straciłem nadzieję, że książka ta ujrzy światło dzienne.

A potem znalazłem w skrzynce pocztowej awizo. Z urzędu pocztowego wróciłem z paczką, opatrzoną pieczątką KUL-u. W środku była długo wyczekiwana przeze mnie monografia. Na stronie 203 znalazłem swoje nazwisko 😀

Artykuł

„Dokument elektroniczny w postępowaniu administracyjnym – uregulowania prawne”